Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz

Autor:

Wydawnictwo:
ISBN:
9788310135896
Język wydania:
polski
Data premiery:
Dostępne formaty:
Ebook Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz dostępny w formacie MOBI Kindle, EPUB, PDF. Dostępny na smartfony, komputery oraz e-czytniki
Sprawdź gdzie pobrać Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz epub, mobi, pdf. Tylko legalne źródła, nie torrenty i chomikuj.

Opis ebooka: Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz

Zbiorowe wydanie bestsellerowych, przetłumaczonych na ponad czterdzieści języków, książek Gayle Forman z dodatkiem – nigdy wcześniej niepublikowanym prequelem.Zostań, jeśli kochasz Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie. Poruszająca książka o dającej wsparcie rodzinie, przyjaźni, samotności i znajdowaniu swego miejsca na ziemi, o umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi, o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać.Wróć, jeśli pamiętasz Ciąg dalszy losów Mii i Adama. Minęły trzy lata od tragicznego wypadku, który na zawsze zmienił życie Mii. Chociaż dziewczyna straciła rodziców i młodszego brata, postanowiła żyć dalej. Obudziła się ze śpiączki… ale zniknęła z życia Adama. Teraz żyją osobno po dwóch stronach Ameryki – Mia jako wschodząca gwiazda wśród wiolonczelistek, Adam jako rockman, idol nastolatek i obiekt zainteresowania tabloidów. Pewnego dnia los daje im drugą szansę… Czy Mię i Adama czeka wspólna przyszłość?Gayle Forman to wielokrotnie nagradzana amerykańska autorka oraz dziennikarka, której artykuły ukazywały się w licznych gazetach, między innymi „Seventeen”, „Cosmopolitan”, „The Nation” i „Elle”. W 2002 r. wyruszyła z mężem w roczną podróż dookoła świata. Wrażenia z tej wyprawy zawarła w swoim debiucie „You Can’t Get There From Here: A Year On the Fringes of a Shrinking World”. W 2007 r. ukazała się jej powieść dla młodzieży „Zawsze stanę przy tobie”, a w 2009 bestsellerowa „Zostań, jeśli kochasz”. Od tamtej pory Gayle wydała pięć kolejnych książek dla młodych czytelników oraz powieść dla dorosłych.

Ebookie wybierane wraz z "Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz":

Portal bookdlaciebie.pl powstał z myślą o wszystkich fanach książek elektroninczch zwanych ebookami. Serwis sprawdza dostępność ebooka "Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz" w księgarniach. Dzięki tym informacją możesz legalnie przeczytać lub zakupić wybrany ebook w odpowiednim dla siebie formacie. Większosć księgarni internetowych oferuje swoje ebooki w formatach EPUB oraz MOBI. Wydawnictwo stojące za ebookiem Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz jest NASZA KSIĘGARNIA. Autorem ebooka jest Gayle Forman. Książkę tę niewątpliwie można zaliczamy do garunku Książki i ebookie. Premiera książki odbyła się 2020-03-11. Pamiętaj kupując ebook Zostań, jeśli kochasz. Wróć, jeśli pamiętasz u legalnych dostawców wspierasz autorów i publicystów. Darmowe ebooki PDF z Chomikuj lub z torrentów. Pobieranie ebooków z chomikuj lub innych portali online, które nie są legalnymi dystrybutorami jest conajmniej nieetyczne. Ebooki PDF, MOBI, EPUB w większości nie są darmowe i należy za nie zapłacić. Pobrać za darmo online możemy zazwyczaj jedynie fragment lub rozdział konkretnej książki. Wspieraj legalną kulturę, nie pobieraj ebooków pdf, mobi, epub z chomikuj lub torrentów.