Zbyt inteligentni, żeby żyć szczęśliwie

Autor:

Wydawnictwo:
ISBN:
9788366380585
Język wydania:
polski
Data premiery:
Dostępne formaty:
Ebook Zbyt inteligentni, żeby żyć szczęśliwie dostępny w formacie MOBI Kindle, EPUB, PDF. Dostępny na smartfony, komputery oraz e-czytniki
Sprawdź gdzie pobrać Zbyt inteligentni, żeby żyć szczęśliwie epub, mobi, pdf. Tylko legalne źródła, nie torrenty i chomikuj.

Opis ebooka: Zbyt inteligentni, żeby żyć szczęśliwie

Czy inteligentny człowiek może być szczęśliwy? Pytanie wydaje się absurdalne, ale często jest uzasadnione, ponieważ osoby inteligentne są nierzadko nadwydajne mentalnie i wysoko wrażliwe, co sprawia, że trudniej im doświadczać szczęścia. • Widzisz więcej niż inni, bywasz więc krytyczny i zdarza ci się coś ostro skomentować? • Marzysz o tym, żeby czasem naiwnie spojrzeć na świat i dać się ponieść fali uczuć? • Ciągle coś analizujesz, dzielisz włos na czworo, zamiast od czasu do czasu poprzestać na uproszczeniach? • Działasz według schematu wszystko albo nic, choć czujesz, że takie perfekcjonistyczne podejście cię przerasta? • Czasem przytłacza cię ogrom napływających informacji, a codzienne czynności to dla ciebie zbyt wiele? • Chcesz kontrolować rzeczywistość, ona jednak wciąż ci się wymyka? Jeśli na część tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ta książka jest właśnie dla ciebie. Z jej pomocą w końcu pojmiesz i na nowo oswoisz własną osobowość, a dzięki temu, że połączysz swoje zasoby intelektualne i emocjonalne, zyskasz zrozumienie i akceptację otoczenia. Autorka, uznana psycholożka i terapeutka, da ci konkretne wskazówki, jak zamienić wieczny roller-coaster w zadowolenie z życia i sprawić, by szczególna kreatywność i nadwydajność przyniosła tak oczekiwane poczucie spełnienia.

Portal bookdlaciebie.pl powstał z myślą o wszystkich fanach książek elektroninczch zwanych ebookami. Serwis sprawdza dostępność ebooka "Zbyt inteligentni, żeby żyć szczęśliwie" w księgarniach. Dzięki tym informacją możesz legalnie przeczytać lub zakupić wybrany ebook w odpowiednim dla siebie formacie. Większosć księgarni internetowych oferuje swoje ebooki w formatach EPUB oraz MOBI. Wydawnictwo stojące za ebookiem Zbyt inteligentni, żeby żyć szczęśliwie jest Feeria. Autorem ebooka jest Siaud-Facchin Jeanne. Książkę tę niewątpliwie można zaliczamy do garunku Pozostałe ebooki. Premiera książki odbyła się 2020-03-11. Pamiętaj kupując ebook Zbyt inteligentni, żeby żyć szczęśliwie u legalnych dostawców wspierasz autorów i publicystów. Darmowe ebooki PDF z Chomikuj lub z torrentów. Pobieranie ebooków z chomikuj lub innych portali online, które nie są legalnymi dystrybutorami jest conajmniej nieetyczne. Ebooki PDF, MOBI, EPUB w większości nie są darmowe i należy za nie zapłacić. Pobrać za darmo online możemy zazwyczaj jedynie fragment lub rozdział konkretnej książki. Wspieraj legalną kulturę, nie pobieraj ebooków pdf, mobi, epub z chomikuj lub torrentów.