Sektor kolejowy w polityce transportowej Unii Europejskiej

Autor:

Wydawnictwo:
ISBN:
9788365648273
Język wydania:
polski
Ilość stron:
266
Data premiery:
Dostępne formaty:
Ebook Sektor kolejowy w polityce transportowej Unii Europejskiej dostępny w formacie MOBI Kindle, EPUB, PDF. Dostępny na smartfony, komputery oraz e-czytniki
Sprawdź gdzie pobrać Sektor kolejowy w polityce transportowej Unii Europejskiej epub, mobi, pdf. Tylko legalne źródła, nie torrenty i chomikuj.

Opis ebooka: Sektor kolejowy w polityce transportowej Unii Europejskiej

Celem podstawowym książki jest prezentacja ewolucji modelu funkcjonowania unijnego sektora kolejowego od 1991 r. oraz ukazanie głównych cech i zasad tego modelu według stanu na koniec roku 2016. Książka jest skierowana do bardzo szerokiego spektrum odbiorców. Mogą nimi być pracownicy sektora kolejowego – zarządcy infrastruktury kolejowej, przewoźnicy kolejowi, spedytorzy, a w szczególności kadra menedżerska tych przedsiębiorstw. Odrębną grupę stanowią pracownicy instytucji rządowych i samorządowych, kreujący i realizujący politykę transportową, a także pracownicy naukowi zajmujący się zagadnieniami polityki społeczno-gospodarczej, w tym transportowej. Trzecią, nie mniej ważną grupą czytelników są studenci wyższych uczelni, zwłaszcza kierunków transportowych i logistycznych.

Portal bookdlaciebie.pl powstał z myślą o wszystkich fanach książek elektroninczch zwanych ebookami. Serwis sprawdza dostępność ebooka "Sektor kolejowy w polityce transportowej Unii Europejskiej" w księgarniach. Dzięki tym informacją możesz legalnie przeczytać lub zakupić wybrany ebook w odpowiednim dla siebie formacie. Większosć księgarni internetowych oferuje swoje ebooki w formatach EPUB oraz MOBI. Wydawnictwo stojące za ebookiem Sektor kolejowy w polityce transportowej Unii Europejskiej jest edu-Libri. Autorem ebooka jest Engelhardt Juliusz. Książkę tę niewątpliwie można zaliczamy do garunku Podręczniki i Encyklopedie. Premiera książki odbyła się 2018-09-13. Na ksiązkę Sektor kolejowy w polityce transportowej Unii Europejskiej w wersji papierowej składa się 266 stron. Co przekłada się na około 7 godzin czytania. Przy założeniu czytania około 200 słów na minutę. Pamiętaj kupując ebook Sektor kolejowy w polityce transportowej Unii Europejskiej u legalnych dostawców wspierasz autorów i publicystów. Darmowe ebooki PDF z Chomikuj lub z torrentów. Pobieranie ebooków z chomikuj lub innych portali online, które nie są legalnymi dystrybutorami jest conajmniej nieetyczne. Ebooki PDF, MOBI, EPUB w większości nie są darmowe i należy za nie zapłacić. Pobrać za darmo online możemy zazwyczaj jedynie fragment lub rozdział konkretnej książki. Wspieraj legalną kulturę, nie pobieraj ebooków pdf, mobi, epub z chomikuj lub torrentów.