Prawda zapisana w popiołach, tom 2: Krzyk zagubionych serc

Autor:

Wydawnictwo:
ISBN:
9788378357735
Język wydania:
polski
Ilość stron:
448
Data premiery:
Dostępne formaty:
Ebook Prawda zapisana w popiołach, tom 2: Krzyk zagubionych serc dostępny w formacie MOBI Kindle, EPUB, PDF. Dostępny na smartfony, komputery oraz e-czytniki
Sprawdź gdzie pobrać Prawda zapisana w popiołach, tom 2: Krzyk zagubionych serc epub, mobi, pdf. Tylko legalne źródła, nie torrenty i chomikuj.

Opis ebooka: Prawda zapisana w popiołach, tom 2: Krzyk zagubionych serc

Początek lat sześćdziesiątych. Zimna wojna się zaostrza, na świecie wrze, a Polacy próbują odnaleźć się w gomułkowskiej „małej stabilizacji”. Dla bohaterów nadszedł jednak czas, gdy życie zaczyna wystawiać rachunek za popełnione błędy. Niektórzy, szargani wyrzutami sumienia, starają się naprawić sytuację, innym los nie pozostawia wyboru. Jedynie najbliższe sercu osoby rozumieją motywy postępowania, a okoliczności często nie wydają się jednoznaczne. Mimo swoich wad i przewinień każdy z nich szuka oparcia w drugim człowieku i akceptacji. Czy uda się im wybrnąć z problemów, czy przyjdzie im za swe występki płacić przez resztę życia?

Ebookie wybierane wraz z "Prawda zapisana w popiołach, tom 2: Krzyk zagubionych serc":

Portal bookdlaciebie.pl powstał z myślą o wszystkich fanach książek elektroninczch zwanych ebookami. Serwis sprawdza dostępność ebooka "Prawda zapisana w popiołach, tom 2: Krzyk zagubionych serc" w księgarniach. Dzięki tym informacją możesz legalnie przeczytać lub zakupić wybrany ebook w odpowiednim dla siebie formacie. Większosć księgarni internetowych oferuje swoje ebooki w formatach EPUB oraz MOBI. Wydawnictwo stojące za ebookiem Prawda zapisana w popiołach, tom 2: Krzyk zagubionych serc jest Videograf. Autorem ebooka jest Joanna Jax. Książkę tę niewątpliwie można zaliczamy do garunku Literatura. Premiera książki odbyła się 2020-03-06. Na ksiązkę Prawda zapisana w popiołach, tom 2: Krzyk zagubionych serc w wersji papierowej składa się 448 stron. Co przekłada się na około 11 godzin czytania. Przy założeniu czytania około 200 słów na minutę. Pamiętaj kupując ebook Prawda zapisana w popiołach, tom 2: Krzyk zagubionych serc u legalnych dostawców wspierasz autorów i publicystów. Darmowe ebooki PDF z Chomikuj lub z torrentów. Pobieranie ebooków z chomikuj lub innych portali online, które nie są legalnymi dystrybutorami jest conajmniej nieetyczne. Ebooki PDF, MOBI, EPUB w większości nie są darmowe i należy za nie zapłacić. Pobrać za darmo online możemy zazwyczaj jedynie fragment lub rozdział konkretnej książki. Wspieraj legalną kulturę, nie pobieraj ebooków pdf, mobi, epub z chomikuj lub torrentów.