Prawda zapisana w popiołach. Tom 1: Milczenie aniołów

Autor:

Wydawnictwo:
ISBN:
9788378357490
Język wydania:
polski
Ilość stron:
432
Data premiery:
Dostępne formaty:
Ebook Prawda zapisana w popiołach. Tom 1: Milczenie aniołów dostępny w formacie MOBI Kindle, EPUB, PDF. Dostępny na smartfony, komputery oraz e-czytniki
Sprawdź gdzie pobrać Prawda zapisana w popiołach. Tom 1: Milczenie aniołów epub, mobi, pdf. Tylko legalne źródła, nie torrenty i chomikuj.

Opis ebooka: Prawda zapisana w popiołach. Tom 1: Milczenie aniołów

Opowieść o zwykłych ludziach, którzy po wojnie próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Różne przeżycia i inne spojrzenie na sytuację w Polsce sprawiają, że nawet przy rodzinnych stołach dochodzi do konfliktów i zadrażnień. Bohaterowie znani z "Zemsty i przebaczenia" oraz "Zanim nadejdzie jutro" tym razem zmagają się z szarą egzystencją lat pięćdziesiątych i demonami przeszłości, które nie pozwalają o sobie zapomnieć. Szymek Wielopolski, Mateusz Rosiński, a także Nela Domosławska, Nadia Niechowska i Kuba Staśko to tylko niektóre postaci, znane z poprzednich sag, które spotkacie na kartach tej powieści.

Ebookie wybierane wraz z "Prawda zapisana w popiołach. Tom 1: Milczenie aniołów":

Portal bookdlaciebie.pl powstał z myślą o wszystkich fanach książek elektroninczch zwanych ebookami. Serwis sprawdza dostępność ebooka "Prawda zapisana w popiołach. Tom 1: Milczenie aniołów" w księgarniach. Dzięki tym informacją możesz legalnie przeczytać lub zakupić wybrany ebook w odpowiednim dla siebie formacie. Większosć księgarni internetowych oferuje swoje ebooki w formatach EPUB oraz MOBI. Wydawnictwo stojące za ebookiem Prawda zapisana w popiołach. Tom 1: Milczenie aniołów jest Videograf. Autorem ebooka jest Joanna Jax. Książkę tę niewątpliwie można zaliczamy do garunku Literatura. Premiera książki odbyła się 2019-09-24. Na ksiązkę Prawda zapisana w popiołach. Tom 1: Milczenie aniołów w wersji papierowej składa się 432 stron. Co przekłada się na około 11 godzin czytania. Przy założeniu czytania około 200 słów na minutę. Pamiętaj kupując ebook Prawda zapisana w popiołach. Tom 1: Milczenie aniołów u legalnych dostawców wspierasz autorów i publicystów. Darmowe ebooki PDF z Chomikuj lub z torrentów. Pobieranie ebooków z chomikuj lub innych portali online, które nie są legalnymi dystrybutorami jest conajmniej nieetyczne. Ebooki PDF, MOBI, EPUB w większości nie są darmowe i należy za nie zapłacić. Pobrać za darmo online możemy zazwyczaj jedynie fragment lub rozdział konkretnej książki. Wspieraj legalną kulturę, nie pobieraj ebooków pdf, mobi, epub z chomikuj lub torrentów.