Opowiadania dla Krystyny

Autor:

Wydawnictwo:
ISBN:
9788389859617
Język wydania:
polski
Data premiery:
Ocena:
9.7/10 na podstawie 3 opinii 10 0
Dostępne formaty:
Ebook Opowiadania dla Krystyny dostępny w formacie MOBI Kindle, EPUB, PDF. Dostępny na smartfony, komputery oraz e-czytniki
Sprawdź gdzie pobrać Opowiadania dla Krystyny epub, mobi, pdf. Tylko legalne źródła, nie torrenty i chomikuj.

Opis ebooka: Opowiadania dla Krystyny

Stefan Chwin gra tu pięknie na wielu instrumentach, bawi się i rozmyśla nad głębokimi tajemnicami, krąży wokół Biblii i zagadek anielskich, ale też kpi, drwi, zadaje ciosy szpadą ironii i po prostu – wesoło się śmieje, z tego, co go rozbawia w literaturze, sztuce i życiu. Ileż tu tonacji, zmiennych nastrojów, paradoksów, niepokojących idei! A część z tych opowieści zrodzona z naszych rozmów, przekomarzań się, wspólnych zamyśleń, radości i nadziei. Nowe, nieznane Przyjaciołom i Wrogom, oblicze autora słynnego Hanemanna. (Krystyna Lars)

Ebookie wybierane wraz z "Opowiadania dla Krystyny":

Portal bookdlaciebie.pl powstał z myślą o wszystkich fanach książek elektroninczch zwanych ebookami. Serwis sprawdza dostępność ebooka "Opowiadania dla Krystyny" w księgarniach. Dzięki tym informacją możesz legalnie przeczytać lub zakupić wybrany ebook w odpowiednim dla siebie formacie. Większosć księgarni internetowych oferuje swoje ebooki w formatach EPUB oraz MOBI. Wydawnictwo stojące za ebookiem Opowiadania dla Krystyny jest Wydawnictwo Tytuł. Autorem ebooka jest Stefan Chwin. Książkę tę niewątpliwie można zaliczamy do garunku Literatura. Premiera książki odbyła się 2019-07-18. Pamiętaj kupując ebook Opowiadania dla Krystyny u legalnych dostawców wspierasz autorów i publicystów. Darmowe ebooki PDF z Chomikuj lub z torrentów. Pobieranie ebooków z chomikuj lub innych portali online, które nie są legalnymi dystrybutorami jest conajmniej nieetyczne. Ebooki PDF, MOBI, EPUB w większości nie są darmowe i należy za nie zapłacić. Pobrać za darmo online możemy zazwyczaj jedynie fragment lub rozdział konkretnej książki. Wspieraj legalną kulturę, nie pobieraj ebooków pdf, mobi, epub z chomikuj lub torrentów.