Mózg władca czasu. Dlaczego dzień może być krótszy niż godzina, a minuta dłuższa od dnia

Autor:

Wydawnictwo:
ISBN:
9788381695732
Język wydania:
polski
Data premiery:
Ocena:
6.7/10 na podstawie 21 opinii 10 0
Dostępne formaty:
Ebook Mózg władca czasu. Dlaczego dzień może być krótszy niż godzina, a minuta dłuższa od dnia dostępny w formacie MOBI Kindle, EPUB, PDF. Dostępny na smartfony, komputery oraz e-czytniki
Sprawdź gdzie pobrać Mózg władca czasu. Dlaczego dzień może być krótszy niż godzina, a minuta dłuższa od dnia epub, mobi, pdf. Tylko legalne źródła, nie torrenty i chomikuj.

Opis ebooka: Mózg władca czasu. Dlaczego dzień może być krótszy niż godzina, a minuta dłuższa od dnia

Twój mózg nieustannie mierzy czas. Kiedy rozmawiasz, precyzyjnie określa długość trwania każdej sylaby, a także dźwięków, gdy słuchasz muzyki, wie ile trwa doba, a nawet miesiąc. Mózg to wspaniały zegar! Jak ludzki mózg mierzy czas? Jak robią to mózgi zwierząt? I czym w ogóle jest czas: obiektywną wielkością fizyczną, czy może tylko wytworem mózgu?W swojej książce "Mózg, władca czasu", Dean Buonomano poszukuje odpowiedzi na te niezwykle ważne pytania - odpowiedzi, od których zależy więcej, niż myślisz. Talent Buonomano sprawił, że lektura przypominała rozmowę w ulubionej kawiarni. Stephon Aleksander, profesor fizyki, Brown University, autor książki "Jazz i fizyka". Książka Deana Buonomano to objawienie, które głosi zupełnie nową wizję mózgu. Lee Smolin, autor książki "Czas odrodzony" Dean Buonomano jest profesorem neurobiologii i psychologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles i wiodącym teoretykiem w dziedzinie neuronauki czasu.

Ebookie wybierane wraz z "Mózg władca czasu. Dlaczego dzień może być krótszy niż godzina, a minuta dłuższa od dnia":

Portal bookdlaciebie.pl powstał z myślą o wszystkich fanach książek elektroninczch zwanych ebookami. Serwis sprawdza dostępność ebooka "Mózg władca czasu. Dlaczego dzień może być krótszy niż godzina, a minuta dłuższa od dnia" w księgarniach. Dzięki tym informacją możesz legalnie przeczytać lub zakupić wybrany ebook w odpowiednim dla siebie formacie. Większosć księgarni internetowych oferuje swoje ebooki w formatach EPUB oraz MOBI. Wydawnictwo stojące za ebookiem Mózg władca czasu. Dlaczego dzień może być krótszy niż godzina, a minuta dłuższa od dnia jest Prószyński i S-ka. Autorem ebooka jest Dean Buonomano. Książkę tę niewątpliwie można zaliczamy do garunku Literatura faktu. Premiera książki odbyła się 2019-02-24. Pamiętaj kupując ebook Mózg władca czasu. Dlaczego dzień może być krótszy niż godzina, a minuta dłuższa od dnia u legalnych dostawców wspierasz autorów i publicystów. Darmowe ebooki PDF z Chomikuj lub z torrentów. Pobieranie ebooków z chomikuj lub innych portali online, które nie są legalnymi dystrybutorami jest conajmniej nieetyczne. Ebooki PDF, MOBI, EPUB w większości nie są darmowe i należy za nie zapłacić. Pobrać za darmo online możemy zazwyczaj jedynie fragment lub rozdział konkretnej książki. Wspieraj legalną kulturę, nie pobieraj ebooków pdf, mobi, epub z chomikuj lub torrentów.