Cynamon, sekrety i ja

Autor:

Wydawnictwo:
ISBN:
9788380087804
Język wydania:
polski
Data premiery:
Dostępne formaty:
Ebook Cynamon, sekrety i ja dostępny w formacie MOBI Kindle, EPUB, PDF. Dostępny na smartfony, komputery oraz e-czytniki
Sprawdź gdzie pobrać Cynamon, sekrety i ja epub, mobi, pdf. Tylko legalne źródła, nie torrenty i chomikuj.

Opis ebooka: Cynamon, sekrety i ja

Trzeci tom zakręconej, pachnącej cynamonem serii. Mimo że przeskoki do paralelnych światów wcale nie stały się łatwe i przyjemne, Vicky ma wreszcie dobry powód, by się na nie cieszyć. Jednak, jak to w życiu bywa, nagromadzenie rodzinnych sekretów jeszcze bardziej skomplikuje jej sytuację. Bo paralelna Victoria, z którą tym razem przyjdzie jej się zmierzyć, jest bardzo daleka od ideału… Burzliwa trzecia część serii daje odpowiedzi na wiele pytań: Czy zawsze warto mieć pod ręką zestaw do udzielania pierwszej pomocy? Dlaczego konkursy wcale nie są takie złe? Jak to się dzieje, że rodzinne sekrety czasem przestają być sekretami? Rozwiązanie zagadki podróży do innych światów jest na wyciągnięcie ręki!

Portal bookdlaciebie.pl powstał z myślą o wszystkich fanach książek elektroninczch zwanych ebookami. Serwis sprawdza dostępność ebooka "Cynamon, sekrety i ja" w księgarniach. Dzięki tym informacją możesz legalnie przeczytać lub zakupić wybrany ebook w odpowiednim dla siebie formacie. Większosć księgarni internetowych oferuje swoje ebooki w formatach EPUB oraz MOBI. Wydawnictwo stojące za ebookiem Cynamon, sekrety i ja jest Media Rodzina. Autorem ebooka jest Dagmar Bach. Książkę tę niewątpliwie można zaliczamy do garunku Książki dla młodzieży. Premiera książki odbyła się 2020-03-11. Pamiętaj kupując ebook Cynamon, sekrety i ja u legalnych dostawców wspierasz autorów i publicystów. Darmowe ebooki PDF z Chomikuj lub z torrentów. Pobieranie ebooków z chomikuj lub innych portali online, które nie są legalnymi dystrybutorami jest conajmniej nieetyczne. Ebooki PDF, MOBI, EPUB w większości nie są darmowe i należy za nie zapłacić. Pobrać za darmo online możemy zazwyczaj jedynie fragment lub rozdział konkretnej książki. Wspieraj legalną kulturę, nie pobieraj ebooków pdf, mobi, epub z chomikuj lub torrentów.