Chilling Adventures of Sabrina (Tom 2). Córka chaosu

Autor:

ISBN:
9788327160218
Język wydania:
polski
Data premiery:
Dostępne formaty:
Ebook Chilling Adventures of Sabrina (Tom 2). Córka chaosu dostępny w formacie MOBI Kindle, EPUB, PDF. Dostępny na smartfony, komputery oraz e-czytniki
Sprawdź gdzie pobrać Chilling Adventures of Sabrina (Tom 2). Córka chaosu epub, mobi, pdf. Tylko legalne źródła, nie torrenty i chomikuj.

Opis ebooka: Chilling Adventures of Sabrina (Tom 2). Córka chaosu

Decydujące starcie w GreendaleTuż przed końcem roku Sabrina Spellman podejmuje decyzję: porzuca naukę w Baxter High, przyjaciół, a nawet swojego chłopaka Harveya… Dołącza do grona wiedźm i czarowników z Akademii Sztuk Niewidzialnych w Greendale. Gdy próbuje użyć magii, by ocalić życie swojej przyjaciółki Roz, niechcący przywołuje ducha przynoszącego pecha. Konsekwencje okazują się katastrofalne. A przecież obiecała ciotce Zeldzie, że nie będzie się pakować w kłopoty! Postanawia poprosić o pomoc swoich nowych znajomych z Akademii: Nicka Scratcha, prymusa i szatańsko przystojnego flirciarza, oraz Prudence, najpopularniejszą wiedźmę w szkole, sprytną, lecz bezlitosną. Ale czy może im zaufać?

Portal bookdlaciebie.pl powstał z myślą o wszystkich fanach książek elektroninczch zwanych ebookami. Serwis sprawdza dostępność ebooka "Chilling Adventures of Sabrina (Tom 2). Córka chaosu" w księgarniach. Dzięki tym informacją możesz legalnie przeczytać lub zakupić wybrany ebook w odpowiednim dla siebie formacie. Większosć księgarni internetowych oferuje swoje ebooki w formatach EPUB oraz MOBI. Wydawnictwo stojące za ebookiem Chilling Adventures of Sabrina (Tom 2). Córka chaosu jest Wydawnictwo Dolnośląskie. Autorem ebooka jest Sarah Rees Brennan. Książkę tę niewątpliwie można zaliczamy do garunku Książki dla młodzieży. Premiera książki odbyła się 2020-03-11. Pamiętaj kupując ebook Chilling Adventures of Sabrina (Tom 2). Córka chaosu u legalnych dostawców wspierasz autorów i publicystów. Darmowe ebooki PDF z Chomikuj lub z torrentów. Pobieranie ebooków z chomikuj lub innych portali online, które nie są legalnymi dystrybutorami jest conajmniej nieetyczne. Ebooki PDF, MOBI, EPUB w większości nie są darmowe i należy za nie zapłacić. Pobrać za darmo online możemy zazwyczaj jedynie fragment lub rozdział konkretnej książki. Wspieraj legalną kulturę, nie pobieraj ebooków pdf, mobi, epub z chomikuj lub torrentów.